Start seizoen 2015

10-03-2015 14:27

Hallo allen,

De lente hangt in de lucht en we hebben er weer zin in om een heleboel honden (en baasjes) te helpen en te laten genieten van een ronden renbaan en/of een coursingparcours. Als het aan ons lag waren we ook al begonnen maar helaas zijn wij hierin afhankelijk van de gemeente... Deze hebben een paar weken geleden drastisch gesnoeid rondom de baan en hebben hierbij helaas de baan beschadigd. Ze hebben ons beloofd de baan klaar te hebben voor eind van deze maand. Zodra de baan weer strak en veilig is voor de honden zullen wij starten met de trainingen op zaterdag. Houd FB en de website in de gaten! Hopelijk snel tot ziens!

 


Contact

Rhedense windhonden Ren & Coursing vereniging

Biljoen 14
Velp
6883JH

06-10087414

Bij vragen over/inschrijvingen renwedstrijden:
Andrea 06-24692067