Deze zaterdag geen training

25-07-2018 18:38

Zaterdag 28 juli geven wij geen training. Ookal zijn de verwachtingen dat het die dag een stuk koeler zal zijn dan het deze laatste dagen is, de honden hebben het deze dagen zo zwaar dat we geen (top)prestatie van ze mogen vragen in de vorm van een rondje baan of een coursing parcours zaterdag.

Mensen pas goed op uw hond(en), laat wandelingen op de dag voor wat het is. U doet uw hond er echt geen plezier mee en het is zelfs gevaarlijk. Alleen zeer vroeg in de ochtend of vrij laat in de avond is de temperatuur de komende dagen "laag" genoeg voor een niet te inspannende wandeling. Dit weer vraagt veel van het lichaam van uw hond dus geef het de rust die het nodig heeft is ons advies.

Houdt de site en fb in de gaten voor nieuwe trainingsdatums.

Het bestuur van RWR Swift


Contact

Rhedense windhonden Ren & Coursing vereniging

Biljoen 14
Velp
6883JH

06-10087414

Bij vragen over/inschrijvingen renwedstrijden:
Andrea 06-24692067