Afgelopen zaterdag 20 september vond de NIPPON INU dag bij ons plaats.

22-09-2014 14:39

Afgelopen zaterdag hield de NIPPON INU haar clubdag bij ons op de baan in Velp.

's Ochtends gingen zij baanrennen en 's middags was er de coursing. De meeste deelnemers hadden nog nooit kennis gemaakt met de ren/coursingsport en was dit hun eerste ervaring. Maar wat deden deze rassen het goed en wat een plezier beleefde mens en dier aan onze sport! Zowel deelnemers als wij van Swift hebben een ongelooflijk leuke dag gehad en dit bewijst maar eens weer dat de ren/coursingsport een echte hondensport is wat voor vele rassen geschikt en leuk is!

 

Hieronder een kleine impressie van deze mooie honden!


Contact

Rhedense windhonden Ren & Coursing vereniging

Biljoen 14
Velp
6883JH

06-10087414

Bij vragen over/inschrijvingen renwedstrijden:
Andrea 06-24692067