Achter de schermen

05-01-2019 12:21

Hallo allemaal,

 

Allereerst de beste wensen voor 2019 voor u en uw viervoeter(s)!

Achter de schermen zijn wij al weer hard bezig het nieuwe seizoen te plannen; wedstrijden, speciale baandagen voor andere rassen, clubkampioenschappen etc; alles moet van te voren aangevraagd, overlegd en vastgezet worden.

Wij hebben er al weer zin in en zodra het weer en de baanomstandigheden het toelaten zullen wij hier en op fb vermelden dat we weer gaan beginnen. Ik heb alvast de coursingtrainingen ingepland. Die zijn te vinden onder:

Trainingdatums

 

Wij hopen u in het nieuwe seizoen weer te mogen verwelkomen op onze gezellige club!

Met vriendelijke groet,

Bestuur RWR Swift


Contact

Rhedense windhonden Ren & Coursing vereniging

Biljoen 14
Velp
6883JH

06-10087414

Bij vragen over/inschrijvingen renwedstrijden:
Andrea 06-24692067